Sveiki atvykę! Pirmąjį įrašą skiriu mūsų susipažinimui. Mano vardas yra Indrė, gimiau, augau Lietuvoje, kur šiuo metu ir gyvenu. Esu baigusi vieną iš medicininių specialybių, tačiau domiuosi įvairiausiais ir tuo pačiu labai skirtingais dalykais, greitu laiku galėsite tuo įsitikinti.
GROŽIS. Kaip ir daugelį domina viskas, kas yra susiję su grožiu ir jo puoselėjimu, grožio priemonėmis bei kosmetika. Apžvalgos, produktų įvertinimai, patarimai… Tikrai nesu jokia makeup artist ar kokia didelė šios srities ekspertė, makiažo kursų taip pat nebaigiau, tačiau gerai žinau, kas man tinka ir patinka (apskritai sunku šiuo atveju ką apgauti, daiktas paprasčiausiai gerai atlieka savo funkciją arba ne), galbūt mūsų nuomonės sutaps. Taip pat labai mėgstu išbandyti vis naujus produktus! Pasaulyje yra sukurta tokia galybė šios srities gaminių, kad kartais net neįmanoma susigaudyti, ko iš tikrųjų gali reikėti, kas ir kokį efektą suteikia. O kur dar šimtai skirtingų gamintojų…
Cotryna Cecilia APIE
MAISTAS/RECEPTAI. Iki praeito rudens, galima sakyti, visai nieko negamindavau, nebent kažką labai elementaraus, nuolatos kartojau, kad maisto ruošimas užima per daug ir taip brangaus laiko, kad nekenčiu suktis virtuvėje, kokia tai yra nuobodi rutina ir panašiai. Ir kas galiausiai iš viso to išėjo..? :lol: Niekada nesakyk niekada! Dėl sveikatos problemų teko kiek koreguoti gyvenimo būdą, labiausiai mitybą, todėl ir pats požiūris pasikeitė. Dabar noriai gaminu namuose ir visų kulinarijos įmantrybių po truputį mokausi savarankiškai, daug skaitau ir domiuosi šia tema, ieškau naujų receptų ir atrandu dar neragautus skonius. Tikrai ne viskas pavyksta ir gaunasi, ypač iš pirmo karto, tačiau nors nei vieno puodo dar nesudeginau! Labai mėgstu tradicines įvairių šalių virtuves, net azartas apima nežinant, koks bus galutinis rezultatas. Taip pat stengiuosi rinktis kuo sveikesnius patiekalus bei ingredientus.
LAISVALAIKIS/POMĖGIAI. Visa tai, kas buvo/yra aktualu šiuo metu: perskaityta knyga, matytas filmas ir t.t. Paauglystėje be galo dievinau knygas, skaičiau daug ir įvairiausios literatūros, studijų metais šis pomėgis labai sumenko. Šiuo metu kaip įmanydama bandau vėl įprasti reguliariai tą daryti, iš tikrųjų toks yra vienas iš šio blogo tikslų. Jeigu dažnai teks dalintis perskaitytų knygų apžvalgomis, neliks kitos išeities, o tik skaityti!
STILIUS/MADA. Tikrai tikiu, kad turėti savą ir autentišką stilių yra nepalyginamai svarbiau nei ištisai vadovautis greitąja fast fashion mada, kuri taip pat greitai visiems atsibosta bei dažnai keičiasi. Ir nors vyraujančias tendencijas vis tik stebiu, tačiau aklai jų neseku ir atsirenku, ką galėsiu pritaikyti ne tik dabar, bet ir ateityje. Juo labiau kad viskas sukasi ratu, po kiek laiko tie patys trendai sugrįžta. Tinkamai prižiūrimi drabužiai gali mums tarnauti ilgą laiką, o kaina, etiketė ar įsigijimo vieta neturėtų būti pagrindinė priežastis juos renkantis. Visa ko pagrindas yra rūbų kokybė ir pritaikymas prie jau turimo garderobo, tikrų lobių galima rasti tame pačiame second hand’e.
Ir pabaigai … MUZIKA. Viena pagrindinių gyvenimo aistrų ir nuostabiausias jo prieskonis. Šiam pomėgiui atitenka didžioji dalis viso mano laisvalaikio. Tai ir hobis, ir terapijos priemonė, ir bendravimo forma, ir dar daug kas :-D Nėra kitos meno formos, kur per šitokį trumpą laiką ir taip intensyviai įmanoma tiek išgyventi! Džiaugsmas, liūdesys, pyktis, melancholija… Tereikia vos kelių minučių. Muzika nenustoja stebinti, visada įmanoma atrasti kažką naujo ir dar negirdėto. Man tai pats puikiausias antidepresantas, niekas neprilygsta gero albumo klausymui – nuotaiką pakelia ir bjauriausią dieną. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad klausant muzikos gerėja smegenų veikla, stabilizuojasi kraujo spaudimas ir ritmo dažnis, stiprėja imunitetas, netgi skausmas mažėja! Todėl visiems labai rekomenduoju dažniau tai daryti ;-)
Šiam kartui tiek, ačiū, kad skaitėte ir labai tikiuosi, kad nuo šiol draugiškai bendrausim! Pirmą kartą gyvenime užsiimu rašymu, nežinau, kaip viskas klostysis toliau, todėl per daug nepykit, jei kelyje bus klaidų (ypač tekste), visada stengsiuosi pasitaisyti :-D
 
P. S. Tinklaraščio pavadinime yra nurodytas mano krikšto vardas ir Simon & Garfunkel daina Cecilia – kartu jie turėjo labai gražų skambesį!